24.05.2019 17:51:22
igdirtso@tobb.org.tr 04762278242

ENFLASYONA MÜCADELEMİZ TAMDIR.

Tarih; 2018.10.10

 

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan,
“Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan Enflasyonla Mücadele Programı ile enflasyonun yeniden tek haneli rakamlarla istikrarının sağlanacağına, ekonomiye yön veren işsizlik, faiz oranları, girdi maliyetleri gibi diğer bileşenlerin de kontrol altına alınması ile bu sürecin olumlu sonuçlanacağına inanıyorum.
Diğer Oda/Borsalarımızın da ekonominin merkezinde bulunan üye firmaları ile enflasyonla mücadeleyi sahiplenerek geniş katılım sağlaması önemlidir. Kamu ve özel sektör arasındaki güçlü iletişim ve dayanışma ile geçtiğimiz bu zorlu süreci geride bırakacak, yeniden tempolu ve istikrarlı büyüme sürecine gireceğiz.
Iğdır Ti̇caret ve Sanayi Odası olarak geleceğimize sahip çıkıyor, Tüm üyelerimizi Enflasyonla Mücadele Programı’nda sorumluluk almaya davet ediyoruz” dedi.  Bu bağlamda ülke genelinde indirim kampanyasına katılım gösteren üyelerimizin indirim yaptıkları ürün ve hizmet bilgilerini odamıza bildirmeleri önemle rica olunur. #TürkiyeKazanacak
#TürkiyeKazanacak  #EnflasyonlaMücadele  #Enflasyon