22.07.2019 19:09:11
igdirtso@tobb.org.tr 04762278242

KARDEŞ ODAMIZ BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Tarih; 2019.04.30

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan Kardeş Oda protokolü ardından bölge araştırması, odaların faaliyet değerlendirmeleri yapılması için Sayın Valimiz Enver Ünlü’nün başkanlığında OSB bölgesinde yatırım yapan üyelerimize farklı bir vizyon kazandırmak amaçlı Bursa ‘ya ziyaret gerçekleştirildi..
23/04/2019 tarihinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay başkanlığındaki heyet tarafından karşılanan ekibimiz 24/04/2019 tarihinde Bursa Ticaret ve sanayi odası ziyareti ile devam etti. Iğdır Valisi Sayın Enver Ünlü, Iğdır TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan ,Meclis Başkanı Tahir Talay ve Iğdırlı iş insanlarından oluşan heyeti Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Alparslan Şenocak, Haşim Kılıç, Irmak Aslan ve Muhsin Koçaslan ile Meclis Başkan Yardımcısı Murat Bayizit ağırladı. Program Bursa OSB ziyareti ile devam etti.Daha sonra tüm heyet DOSAB mutfak akademisi ,Demirtaş OSB , BUTGEM,BUTEKOM ARGE merkezi MESYEB Belgelendirme Merkezi BTSO Mutfak akademisi ,Enerji verimlilik merkezi,Uludağ OSB VE AROMA firmasını ziyaret etti. Iğdır Heyetine BTSO ve ziyaret edilen OSB’lerin Projeleri iştirakleri faaliyet alanları, gündem konuları, bölge gelişimi için yapılan çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirildikten sonra BTSO ve Iğdır TSO arasında hediye takdimi gerçekleştirildi.
Toplantı sonrası Cumhurbaşkanımızın himayesinde gerçekleştirilen İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ vurgusu yapılarak iki kardeş oda Bursa Ticaret ve sanayi Odası nın hazırlatmış olduğu İstihdam seferberliği otobüsü önünde sayın Valimiz Enver Ünlü’nün katılımı ile resim alındı.BURASI BURSA ,BURASI IĞDIR burda iş var sloganın altı çizildi.
Heyetin bir sonraki durağı Bursa Büyükşehir Belediyesi idi.Bursa Büyükşehir belediye başkanlığına tekrar seçilen Sayın Alinur Aktaş’ı makamında Sayın Valimiz Enver Ünlü Yönetim kurulu Başkanımız Kamil Arslan ve iş insanları ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu