BAROYA ZİYARET..
Tarih; 2018.12.11
Odamız yönetim kurulu başkan yardımcısı Efgan Aydın ve genel sekreterimiz Gökçen Turan Iğdir baro başkanı Sayın Av Serkan ALAKAN 'ı makamında ziyaret etti.Yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular
Tarih; 2018.12.11
Odamız yönetim kurulu başkan yardımcısı Efgan Aydın ve genel sekreterimiz Gökçen Turan Iğdir baro başkanı Sayın Av Serkan ALAKAN 'ı makamında ziyaret etti.Yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir
Avrupa KOBİ Haftası - Genç Start-UpYarışmasıİndir
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.