İlimiz Denizbank Şube Müdürlüğüne atanan Sn.Ümit Atabey odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ı makamında ziyaret etti.Başkan Arslan yeni görevinde başarılar dilerken odamız ve Denizbank arasında üyelerimiz için yapacağımız çalışmalar değerlendirildi.
Fas – Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir