IĞDIRLI İŞ ADAMIMIZDAN ZİYARET..
Tarih; 2017.07.20
ODAMIZ ÜYESİ İSTANBUL'DA YAŞAYAN IĞDIRLI İŞADAMIMIZ MEHMET EMİN BALBAROS ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI KAMİL ARSLAN'I ZİYARET ETTİ.ZİYARETDE IĞDIR'DAKİ YATIRIM OLANAKLARI DEĞERLENDİRİLDİ.
Tarih; 2017.07.20
ODAMIZ ÜYESİ İSTANBUL'DA YAŞAYAN IĞDIRLI İŞADAMIMIZ MEHMET EMİN BALBAROS ODAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI KAMİL ARSLAN'I ZİYARET ETTİ.ZİYARETDE IĞDIR'DAKİ YATIRIM OLANAKLARI DEĞERLENDİRİLDİ.
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir
Avrupa KOBİ Haftası - Genç Start-UpYarışmasıİndir
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.