KGF MÜDÜRÜNDEN ZİYARET…
Tarih; 2017.03.27
KGF Erzurum Şube Müdürü Suna Üvez ilimizde özverili çalışmalarına devam ediyor.Birebir KGF 'ye başvuran üyelerimizle ilgilenen KGF müdürümüz odamıza nezaket ziyaretinde bulundu.
Tarih; 2017.03.27
KGF Erzurum Şube Müdürü Suna Üvez ilimizde özverili çalışmalarına devam ediyor.Birebir KGF 'ye başvuran üyelerimizle ilgilenen KGF müdürümüz odamıza nezaket ziyaretinde bulundu.
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir
Avrupa KOBİ Haftası - Genç Start-UpYarışmasıİndir
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.