ODAMIZDAN ERHAN YAYCILI’YA ZİYARET..
Tarih; 2019.11.04
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan ve genel sekreter Gökçen Turan Odamız Eski Meclis Üyesi Erhan Yaycılı ‘yı yeni işyerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular
Tarih; 2019.11.04
Odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan ve genel sekreter Gökçen Turan Odamız Eski Meclis Üyesi Erhan Yaycılı ‘yı yeni işyerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir
Avrupa KOBİ Haftası - Genç Start-UpYarışmasıİndir
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.