OLAĞAN MECLİS TOPLANTIMIZ YAPILDI.
Tarih; 2019.11.01
Odamız olağan meclis toplantısı Meclis başkanı Tahir Talay'ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda aylık gelir gider mizanlar görüşülürken Yörex2019 fuarı değerlendirildi.
Tarih; 2019.11.01
Odamız olağan meclis toplantısı Meclis başkanı Tahir Talay'ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda aylık gelir gider mizanlar görüşülürken Yörex2019 fuarı değerlendirildi.
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir
Avrupa KOBİ Haftası - Genç Start-UpYarışmasıİndir
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.
© 2024 Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.