Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle SGK Müdürü Sayın Birsen Dursun ve beraberindeki heyet odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan’ı makamında ziyaret etti.Ziyaret de iki kurum arasında yapılan çalışmalar değerlendirildi.SGK müdürümüz Birsen hanıma nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederiz
Fas – Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir