Odamız çalışanlarının maaşlarını alması için personelimizin lehine en iyi teklifi veren Türkiye iş Bankası Müdürü İsmail Servet ve odamız yönetim kurulu başkanı Kamil Arslan 3 yıllık maaş promosyon anlaşması imzaladı.Başkan Kamil Arslan yeni protokolümüzün çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim dedi.
Fas – Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)
Fas - Uluslararası Mobilite, Taşımacılık ve Lojistik Forumu/ Fuarı (LOGITERR)İndir